Deodorant Deodorant

Të Spikaturat

Sugjerimet tona për problematika të ndryshme

COLLAGEN PEPTIDE COLLAGEN PEPTIDE

InnisFree

Collagen Peptide Cream

6,500Lek
Çfarë duhet të dini: Formula më e re nga Innisfree kremi ampulë me peptide dhe kolagjen. Kremi ampulë  me peptide kolagjeni është një hidratues kundër plakjes për të rikthyer elasticitetin e...
6,500Lek

Add to Cart The item has been added
HENNA BLACK

Teamra

Henna Black

550Lek
Çfarë duhet të dini: Kënaja e zezë ekskluzive vetëm në Teamra. Ky pluhur magjik është trajtim i plotë i bukurisë së flokëve, hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht i cili ndihmon në shëndetin...
550Lek

Add to Cart The item has been added
Sold Out
ROSEMARY OIL

Hemani

Rosemary Oil

400Lek
Çfarë duhet të din: VAJ ROZMARINE 100% Natyral  është shumë më tepër se një barishte aromatike. Është një nga bimët dhe vajrat esencialë më të fuqishme në planet! Duke pasur një vlerë...
400Lek

sale
CASTOR OIL

Hemani

Castor Oil

400Lek
260Lek
Çfarë duhet të din: VAJ KASTORI 100% Natyral ose siç quhet shpesh vaji i recinit shquhet për një spektër mjaft të gjerë përdorimi dhe me efekte të shkëlqyera për çdo gjë që përdoret përkujdesin e...
400Lek
260Lek

Add to Cart The item has been added
COLOURLESS HENNA

Indus Valley

Colourless Henna Powder

1,100Lek
Çfarë duhet të dini: Këna organike pa ngjyrë nga Indus Valley  e bërë nga gjethet Cassia të cilat nuk përmbajnë asnjë %  kimikati. Gjethet e Cassia funksionojnë si një trajtim flokësh i...
1,100Lek

Add to Cart The item has been added
GLOW BOOST CREAM

Wasim Badami

Glow Boost Vitamin C Cream

1,900Lek
Çfarë duhet të dini: Kremi me vitaminë C Glow Boost është një produkt antioksidant i fuqishëm.  Vitamina C neutralizon radikalet e lira dhe redukton inflamacionin. Vitamina C gjithashtu ndihmon...
1,900Lek

Add to Cart The item has been added
GREEN TEA SEED SERUM GREEN TEA SEED SERUM

InnisFree

Green Tea Hyaluronic Serum

4,750Lek
Çfarë duhet të dini: Serum me çaj jeshil,  5 lloje acidesh Hyaluronic dhe tri-biotiks ndihmon në kujdesin e lëkurës së dehidratuar, me pH të pabalancuar e cila ka humbur hidratimin dhe...
4,750Lek

Add to Cart The item has been added
KREM DIELLI SPF 50+ KREM DIELLI SPF 50+

InnisFree

Intensive Long Lasting SPF 50+

3,050Lek
Çfarë duhet të dini: Një krem kundër diellit rezistent ndaj ujit me një fund mat që përhapet pa problem dhe lehtësisht. Lloji i lëkurës: : Normale, e thatë, e kombinuar dhe e yndyrshme SPF: ...
3,050Lek

Add to Cart The item has been added
PARFUM VAJOR PARFUM VAJOR

Al Haramain

Black Afgano

900Lek
Rreth produktit Çfarë duhet të dini: Haramain Black Afghano  parfum vajor me nota të lehta dhe të hidhura. Familja e aromave:   Oud Gjinia: Unisex Lloji i parfumit: Vajor
900Lek

Add to Cart The item has been added

TË SAPOARDHURAT

Produktet e reja dhe të ardhura rishtazi

New
HAIR LOSS EXPERT CARE SHAMPOO FOR OILY SCALP Hair loss Expert Care(oily scalp

RYO

Hair loss Expert Care(oily scalp

2,550Lek
Çfarë duhet të dini: Hair Loss Expert Care e formuluar posaçërisht për të trajtuar problemet e rënies së flokëve, skalpit të yndyrshëm, zbokthit, hollimin e flokeve, skalpin e irrituar, duke i bërë...
2,550Lek

Add to Cart The item has been added
New
SUNSTICK NATURAL SUNSTICK NATURAL

Melasma-X Smile Sunstick SPF 50++++

1,850Lek
Krem dielli në formë sticku i qëndrueshëm ndaj ujit dhe djersës me spf 50 +, me funksion të trefishtë. Ofron kujdes efektiv duke krijuar ndriçimin e duhur dhe të përmirësuar të rrudhave, si dhe...
1,850Lek

Add to Cart The item has been added
New
ALOE VERA GEL ALOE VERA GEL

Indus Valley

Aloe Vera Gel

1,150Lek
ALOE VERA XHEL 100% puro natyral, është një hidratues fantastik. Arrin të depërtojë në thellësi të lëkurës duke e mbajtur atë të butë dhe i fal asaj një shkëlqim rrëzëllitës. Freskia dhe ripërtëritja...
1,150Lek

Add to Cart The item has been added
New
sale
ANTI-PERSPIRANT DEO ROLL ON ANTI-PERSPIRANT DEO ROLL ON

Lykkegaard

Anti-perspirant Deo Roll On

2,350Lek
1,990Lek
Rreth Produktit Çfarë duhet të dini: Deo Roll On redukton aromat e padëshiruara që lidhen me djersën. Ju ofron kujdes efikas dhe të butë, duke e lënë lëkurën tuaj të pastër, të butë dhe të lëmuar...
2,350Lek
1,990Lek

New
SUN BODY LOTION SUN BODY LOTION

Lykkegaard

Sun Body Lotion SPF 30

3,950Lek
Rreth Produktit Çfarë duhet të dini: Lykkegaard Sun Body Lotion SPF 30 ofron mbrojtje rezistente ndaj ujit nga dielli. Formulë 100% organike me kastravecin nordik I cili ruan hidratimin dhe...
3,950Lek

Add to Cart The item has been added

#Shampo

PRODUKT I RI

Përjetoni fuqinë rinovuese të kujdesit intensiv të flokëve me RYO. Tri superyjet nga Ryo janë këtu për të trajtuar flokët tuaj! Trajto rënien e flokëve. Rigjeneroni flokët e dëmtuar. Forco flokët duke u dhënë shkëlqim dhe volum. Trajtoni skalpin me yndyrë dhe flokë të hollë.

Bli Tani

#Ulje

Linja e Koresë

Bëhuni gati për të zbuluar një lëkurë të shëndetshme me shkëlqim, ndërsa ne ju sjellim një zbritje ekskluzive prej 35% në përzgjedhjen e produkteve thelbësore për kujdesin e lëkurës! Nga serumet hidratuese deri te maskat rigjallëruese që ju bëjnë të rrezatoni.

Bli Tani
Skin Test

Skin Test

Rezervo
Skin/Hair Treatment

Skin/Hair Treatment

Rezervo

Të Frekuentuarat

Produktet tona më të kërkuara

sale
CASTOR OIL

Hemani

Castor Oil

400Lek
260Lek
Çfarë duhet të din: VAJ KASTORI 100% Natyral ose siç quhet shpesh vaji i recinit shquhet për një spektër mjaft të gjerë përdorimi dhe me efekte të shkëlqyera për çdo gjë që përdoret përkujdesin e...
400Lek
260Lek

Add to Cart The item has been added
sale
VAJ MILINGONE VAJ MILINGONE

Hemani

Ant Oil

MSRP: 750Lek
750Lek
370Lek
Çfarë duhet të din: Ant oil 100% natyral është një kombinim vajor e përdorur tradicionalisht te vendet e lindjes. Vaji i milingonës rrallon dhe dobëson folikulat e qimeve në lëkurë dhe hidraton...
MSRP: 750Lek
750Lek
370Lek

Add to Cart The item has been added
sale
ALOE VERA SHAMPO

Wasim Badami

Aloe Vera Shampoo

MSRP: 1,300Lek
1,300Lek
650Lek
Çfarë duhet të dini: Shampoja me Aloe Vera Barbadensis, vaj Kastori, vaj Argani dhe ekstrakte bimore është formuluar posaçërisht për trajtimin intensiv të flokëve shumë të dëmtuar, të brishtë dhe që...
MSRP: 1,300Lek
1,300Lek
650Lek

Add to Cart The item has been added
sale
KRIPË HIMALAJE

Hemani

Himalayan Salt Fine

550Lek
220Lek
Çfarë duhet të dini: Kripa rozë e Himalajës gjendet në vargmalin e Himalajeve dhe është formuar falë një procesi që ka zgjatur rreth 250 milion vjet. Ajo është e pasur me mbi 80 kripëra minerale të...
550Lek
220Lek

Add to Cart The item has been added
New
HAIR LOSS EXPERT CARE SHAMPOO FOR OILY SCALP Hair loss Expert Care(oily scalp

RYO

Hair loss Expert Care(oily scalp

2,550Lek
Çfarë duhet të dini: Hair Loss Expert Care e formuluar posaçërisht për të trajtuar problemet e rënies së flokëve, skalpit të yndyrshëm, zbokthit, hollimin e flokeve, skalpin e irrituar, duke i bërë...
2,550Lek

Add to Cart The item has been added

From Our Blog

by Teamra on 28th Jul 2023

Flokët

Oil Treatment?Lyerja e flokëve me vaj siguron minerale dhe lëndë ushqyese të rëndësishme për lëkurën e kokës. Kjo mund të parandalojë dëmtimet e jashtme dhe gj…
Më shumë

by Teamra on 22nd Apr 2023

Fytyra

A e dinit se lëkura rinovohet natyralisht çdo 28 ditë? Kjo, sipas ekspertëve, ndodh kur shtresa e jashtme e lëkurës nxjerr qelizat e vdekura dhe i zëvendëson at…
Më shumë

Brandet tona kryesore