Më të shiturat

Produktet Trendy & Sezonit

Sold Out
COLLAGEN PEPTIDE CREAM COLLAGEN PEPTIDE CREAM

InnisFree

Collagen Peptide Cream

6,500Lek
Çfarë duhet të dini: Formula më e re nga Innisfree kremi ampulë me peptide dhe kolagjen. Kremi ampulë  me peptide kolagjeni është një hidratues kundër plakjes për të rikthyer elasticitetin e...
6,500Lek

HENNA BLACK

Teamra

Henna Black

550Lek
Çfarë duhet të dini: Kënaja e zezë ekskluzive vetëm në Teamra. Ky pluhur magjik është trajtim i plotë i bukurisë së flokëve, hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht i cili ndihmon në shëndetin...
550Lek

Add to Cart The item has been added
ROSEMARY OIL

Hemani

Rosemary Oil

400Lek
Çfarë duhet të din: VAJ ROZMARINE 100% Natyral  është shumë më tepër se një barishte aromatike. Është një nga bimët dhe vajrat esencialë më të fuqishme në planet! Duke pasur një vlerë...
400Lek

Add to Cart The item has been added
CASTOR OIL

Hemani

Castor Oil

400Lek
Çfarë duhet të din: VAJ KASTORI 100% Natyral ose siç quhet shpesh vaji i recinit shquhet për një spektër mjaft të gjerë përdorimi dhe me efekte të shkëlqyera për çdo gjë që përdoret përkujdesin e...
400Lek

Add to Cart The item has been added
COLOURLESS HENNA

Indus Valley

Colourless Henna Powder

1,100Lek
Çfarë duhet të dini: Këna organike pa ngjyrë nga Indus Valley  e bërë nga gjethet Cassia të cilat nuk përmbajnë asnjë %  kimikati. Gjethet e Cassia funksionojnë si një trajtim flokësh i...
1,100Lek

Add to Cart The item has been added
GLOW BOOST CREAM

Wasim Badami

Glow Boost Vitamin C Cream

1,900Lek
Çfarë duhet të dini: Kremi me vitaminë C Glow Boost është një produkt antioksidant i fuqishëm.  Vitamina C neutralizon radikalet e lira dhe redukton inflamacionin. Vitamina C gjithashtu ndihmon...
1,900Lek

Add to Cart The item has been added
GREEN TEA SEED SERUM GREEN TEA SEED SERUM

InnisFree

Green Tea Hyaluronic Serum

4,750Lek
Çfarë duhet të dini: Serum me çaj jeshil,  5 lloje acidesh Hyaluronic dhe tri-biotiks ndihmon në kujdesin e lëkurës së dehidratuar, me pH të pabalancuar e cila ka humbur hidratimin dhe...
4,750Lek

Add to Cart The item has been added
KREM DIELLI SPF 50+ KREM DIELLI SPF 50+

InnisFree

Intensive Long Lasting SPF 50+

3,050Lek
Çfarë duhet të dini: Një krem kundër diellit rezistent ndaj ujit me një fund mat që përhapet pa problem dhe lehtësisht. Lloji i lëkurës: : Normale, e thatë, e kombinuar dhe e yndyrshme SPF: ...
3,050Lek

Add to Cart The item has been added
PARFUM VAJOR PARFUM VAJOR

Al Haramain

Black Afgano

900Lek
Rreth produktit Çfarë duhet të dini: Haramain Black Afghano  parfum vajor me nota të lehta dhe të hidhura. Familja e aromave:   Oud Gjinia: Unisex Lloji i parfumit: Vajor
900Lek

Add to Cart The item has been added

TË SAPOARDHURAT

Produktet e reja dhe të ardhura rishtazi

New
sale
shilajit, shilajit hemani, shilajit origjinal, teamra shilajit, shilajit rreshire shilajit, shilajit hemani, shilajit origjinal, teamra shilajit, shilajit rreshire

Shilajit

1,700Lek
1,190Lek
Çfarë duhet të dini: Shilajit, i quajtur gjithashtu KATRAN mineral, është rezultat i një procesi të gjatë te dekompozimit te bimeve dhe mineraleve. Eshtë një substancë ngjitëse, e zezë në kafe, që...
1,700Lek
1,190Lek

Add to Cart The item has been added
New
VAJ BATANA 100% NATYRAL VAJ BATANA 100% NATYRAL

Teamra

Batana Oil

1,950Lek
Çfarë duhet të dini: Vaji Batana i njohur ndryshe edhe si vaji i Mrekullive, është i pasur me vitaminë E, acide yndyrore, omega 3 dhe 6. Ndër specifikat e tij kryesore për flokët janë: -Rritja e...
1,950Lek

Add to Cart The item has been added
New
FONDATINË VEGANE SPF 20 PA ++ FONDATINË VEGANE SPF 20 PA ++

InnisFree

Light Fitting Foundation 30ml SPF20 PA++ 4colors Vegan

3,900Lek
Çfarë duhet të dini: Fondatinë mbulues i perditshem me efekt hidratues, mbrojtes ndaj rrezeve te diellit me spf 20 PA++ fantastik, perthithet direkt dhe behet njesh me lekuren duke mos bllokuar poret...
3,900Lek

Add to Cart The item has been added
New
Vaj fara të zezë
Vaj i farës së zezë
Premium origjinal
Vaj premium origjinal i farës së zezës
Vaj i farës së zezës me cilësi të lartë
Origjinalitet premium i vajit të farës së zezës
Fara e zezë vaj i lartë origjinal Vaj fara të zezë
Vaj i farës së zezë
Premium origjinal
Vaj premium origjinal i farës së zezës
Vaj i farës së zezës me cilësi të lartë
Origjinalitet premium i vajit të farës së zezës
Fara e zezë vaj i lartë origjinal

Hemani

Vaj i Farës së Zezë 125 ml

990Lek
Çfarë duhet të dini:  Vaji i Farës së zezë njihet tashmë në të të gjithë globin për dobitë e panumërta të tij. Fara e zezë përmban përafërsisht 38% karbohidrate,  35% vajra të ndryshme, 21%...
990Lek

Add to Cart The item has been added
New
KREM ME JARGEN E KERMILLIT DHE CERAMIDE KREM ME JARGEN E KERMILLIT DHE CERAMIDE

Labelage

Snail Ceramide Cream

2,400Lek
Çfarë duhet të dini: Ju prezantojmë kremin e kërmillit me ceramide, centela dhe çaj jeshil Ky krem depërton thellë në shtresat e epidermës duke e bërë lëkurën të butë dhe të mëndafshtë. Ai përmban...
2,400Lek

Add to Cart The item has been added
New
AMPULË ME RETINOL AMPULË ME RETINOL

InnisFree

Retinol Cica Repair Ampoule

5,450Lek
Çfarë duhet të dini: Një ampulë delikate dhe shumë efektive, me Retinol, Cica, acid hialuronik dhe niaminacide të cilat ndihmojnë në trajtimin e rrudhave, hidratimin, largimin e shenjave,...
5,450Lek

Add to Cart The item has been added
New
SKIN BARRIER DEFENSE CREAM ME RETINOL & CICA SKIN BARRIER DEFENSE CREAM ME RETINOL & CICA

InnisFree

Retinol Cica Barrier Defense Cream

4,950Lek
Çfarë duhet të dini: Krem Retinol + Cica Formula. Qetësues dhe riparues i lëkurës me Retinol, Cica, acid hialuronik dhe niaminacide të cilat ndihmojnë në trajtimin e rrudhave, hidratimin, largimin e...
4,950Lek

Add to Cart The item has been added
New
LARËS VULLKANIK ME BHA PËR PORET LARËS VULLKANIK ME BHA PËR PORET

InnisFree

Volcanic BHA Pore Cleansing Foam

1,950Lek
Çfarë duhet të dini: Një larës pastrues kremoz me AHA, BHA pluhur vullkanik të ishullit JEJU.  Shkumë pastruese me pluhur vullkanik dhe acide eksfoljuese, heq në mënyrë efektive papastërtitë që...
1,950Lek

Add to Cart The item has been added

#Shampo

PRODUKT I RI

Përjetoni fuqinë rinovuese të kujdesit intensiv të flokëve me RYO. Tri superyjet nga Ryo janë këtu për të trajtuar flokët tuaj! Trajto rënien e flokëve. Rigjeneroni flokët e dëmtuar. Forco flokët duke u dhënë shkëlqim dhe volum. Trajtoni skalpin me yndyrë dhe flokë të hollë.

Bli Tani

#Hemani

Furnizim i Ri

Tre vajrat esencialë që ndihmojnë në heqjen e njollave dhe akneve duke i dhënë lëkurës shëndet dhe një ton të barabartë.

Bli Tani
Skin Test

Skin Test

Rezervo
Skin/Hair Treatment

Skin/Hair Treatment

Coming Soon

Të Frekuentuarat

Produktet tona më të kërkuara

HAIR ELIXIR

Teamra

Hair Elixir

1,950Lek
Çfarë duhet të dini: Hair Elixir është një kombinim vajor për flokët 100% NATYRAL i cili rigjeneron totalisht flokët tuaj. Trajtimi ndihmon me stopimin e rënies së flokëve, riparimin e flokëve të...
1,950Lek

(1)

Add to Cart The item has been added
New
VAJ BATANA 100% NATYRAL VAJ BATANA 100% NATYRAL

Teamra

Batana Oil

1,950Lek
Çfarë duhet të dini: Vaji Batana i njohur ndryshe edhe si vaji i Mrekullive, është i pasur me vitaminë E, acide yndyrore, omega 3 dhe 6. Ndër specifikat e tij kryesore për flokët janë: -Rritja e...
1,950Lek

Add to Cart The item has been added
CASTOR OIL

Hemani

Castor Oil

400Lek
Çfarë duhet të din: VAJ KASTORI 100% Natyral ose siç quhet shpesh vaji i recinit shquhet për një spektër mjaft të gjerë përdorimi dhe me efekte të shkëlqyera për çdo gjë që përdoret përkujdesin e...
400Lek

Add to Cart The item has been added
HENNA BUNGURDY

Hemani

Henna Burgundy With Oudh

620Lek
Çfarë duhet të dini: Kënaja patëllxhan me ouhd  i jep flokëve ngjyrë patëllxhan. Mënyra më e sigurt për të ndryshuar ngjyrën e flokëve tuaj. Ky pluhur magjik është trajtim i plotë i bukurisë së...
620Lek

Add to Cart The item has been added
COCONUT OIL

Hemani

Coconut Oil Premium

990Lek
Çfarë duhet të dini: VAJ KOKOSI 100% Natyral. Vaji i kokosit përbëhet nga një grup molekulash unike yndyrore të njohura si acidet yndyrore me zinxhir të mesëm (MCFA). Emri Latin:  Cocus...
990Lek

Add to Cart The item has been added
ROSEMARY OIL

Hemani

Rosemary Oil

400Lek
Çfarë duhet të din: VAJ ROZMARINE 100% Natyral  është shumë më tepër se një barishte aromatike. Është një nga bimët dhe vajrat esencialë më të fuqishme në planet! Duke pasur një vlerë...
400Lek

Add to Cart The item has been added

From Our Blog

by Teamra on 28th Jul 2023

Flokët

Oil Treatment?Lyerja e flokëve me vaj siguron minerale dhe lëndë ushqyese të rëndësishme për lëkurën e kokës. Kjo mund të parandalojë dëmtimet e jashtme dhe gj…
Më shumë

by Teamra on 22nd Apr 2023

Fytyra

A e dinit se lëkura rinovohet natyralisht çdo 28 ditë? Kjo, sipas ekspertëve, ndodh kur shtresa e jashtme e lëkurës nxjerr qelizat e vdekura dhe i zëvendëson at…
Më shumë

Brandet tona kryesore